Peter Dahl litografi
2020-01-12
719244
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 491/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm
Oramat blad