Peter Dahl litografi
2020-01-02
719240
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 489/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm
Oramade