Peter Dahl
2019-12-28
719239
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 488/1500, Peter Dahl, litografi, bladmått ca 52x79 cm
Oramad