Nuutajärvi Riihimäen vaser
2019-12-28
719215
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 3 st, Nuutajärvi samt Riihimäen, turkos resp klarglas, höjd ca 17,5-28,5 cm, de turkosa signerade, 1960-tal
Smärre repor undertill