Pall Kina 1900-tal
2019-12-29
719196
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALL, Kina, 1900-tal, porslin, blåvit blomsterdekor, höjd ca 44, diameter ca 32 cm
Smärre slitage