Skulpturgrupp

Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTURGRUPP, 1800-tal, Jesus på korset, skuret trä med spår av bemålning, höjd ca 51 cm

Slitage och skador

719161

2020-01-09