Grafiska blad bl a Jansson

Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson
Grafiska blad bl a Jansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFIER, 16 st, TRÄSNITT, 1900-tal, bl a Rune Jansson, Gunnar Larsson, varierande format, oramade

Hanteringsveck, gulnader, tejprester

719129

2020-01-11