Grafiska blad bl a Ketstesen Martinsson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETSNINGAR, 21 st, PASTELL, TUSCH, 1900-tal, bl a Tom Krestensen, Gunilla Martinsson, varierande format, oramade

Hanteringsveck, gulnader, tejprester

719128

2020-01-11