Peter Dahl färglitografi
2019-12-28
718949
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Komposition med trumpet och dam, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 29x42,5
Ej examinerad ur ram