Bajonett
2019-12-28
718909
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BAJONETT, schweizisk, m/1914, Waffenfabrik Neuhausen, klinga stämplad H.S samt 64422, svart stålbalja, längd ca 60,5 cm
Smärre slitage