Fyra lampeter
2020-01-13
718908
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
LAMPETTER, 4 st, patinerad mässing, 1920/30-tal, en lampett med två ljuspunkter, svängda armar, höjd 41 cm, bredd 23,5 cm
Lätt slitage, elektrifierngen ej granskad