Fat Japan 1900-tal
2019-12-26
718836
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, konturerat brätte, dekor i underglasyrblått, med sex karaktärers märke, diameter ca 40 cm
Slitage