Pinnstolar
2019-12-25
718743
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PINNSTOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, svartlackerade, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, färgbortfall, senare bemålade