Armband med gömma 18K
2019-12-29
718561
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 11 000 SEK |
ARMBAND MED GÖMMA, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, CH, 1850, ihålig modell, ornerade kopplade länkar, integrerat kistlås med säkerhetsögla, baksidig gömma, längd ca 20 cm, vikt ca 27.1 g, etui original medföljer
Åldersrelaterat slitage.