Lars Eje Larsson
2019-12-25
718502
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS EJE LARSSON (född 1954): Restaurangen, signerad och numrerad 163/295, färglitografi, bladmått ca 32x45,5 cm
Oramad