Bengt Lindström färglitografi
2019-12-27
718415
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 87/150, färglitografi, bladmått ca 73x54 cm
Ej examinerad ur ram