Yrjö Edelmann färglitografi
2019-12-27
718250
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Papper, signerad Y. Edelmann, ea, färglitografi, bladmått ca 59,5x44,5 cm
Oramad