Armband 18 k guld
2019-12-27
718232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, pansarlänk, ihålig, utländska stämplar med svensk importstämpel, längd 20,5 cm, vikt ca 34,4 g
Bucklor