Knut Valinder oljemålning
2019-12-26
718098
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNUT VALINDER (1909-1987): Svarthättor, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 50x23 cm