Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
BORDSLAMPA, empirstil, 1900-talets mitt, två ljuspunkter, patinerad brons samt må¨lad plåt, höjd ca 44 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
717909
2019-12-26