Jan Naliwajko
2019-12-31
717906
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition med kvinnofigur, signerad samt daterad J. Naliwajko, akvarell, bladmått ca 76x56
Ej examinerad ur ram