Jan Naliwajko färglitografi
2019-12-31
717902
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 309/360, färglitografi, ca 71x60 cm
Ej examinerad ur ram