Taklampa Art deco
Avslutad
2019-12-25
717866
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, stomme i krom, kuppor i tonad glas, 3 ljuspunkter, höjd ca 58, diameter ca 44 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen