Oidentifierad konstnär
2019-12-25
717860
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flicka med katt, 1800-talets andra hälft, signerad med monogram JBW, olja på duk, ca 60x49 cm
Några färgbortfall, lagning, retuscher, krackelyr