Collier odlade akvamarinkulor
2019-12-25
717754
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COLLIER, 33 akvamarinkulor ca 12 mm med mellanliggande små odlade pärlor, kulformat lås, satinerat sterlingsilver, längd 47 cm
Pärlor med slitage och skador