James Coignard
2019-12-25
717751
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, litografi, och numrerad 9/60 signerad J Coignard, numrerad 2/80 cm, bladmått 51x675 cm