Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oval form, famille rose, längd ca 34 cm
Dekoren med omfattande slitage, kantlagning
717726
2019-12-25