Bricka
2019-12-25
717693
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKA, Japan 1800/1900-tal, figuralt motiv med bl a barn som flyger drake, stämpladf i relief på baksidan, lackarbete, ca 40x51 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage