Bordslampa
2019-12-24
717635
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, JoAnn Tan Studio, tillverkare Bucktron, 2000-tal, stomme i metall, klädd i svart tyg, höjd ca 28 cm
Slitage