Etui puderdosa silver
2019-12-23
717634
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETUI, PUDERDOSA, silver, etuiet med svenska importstämplar, invändigt förgyllt samt med förgyllt monogram resp föreställande fartygsventil, invändigt med fasettslipat spegelglas, 9x7,5 resp 8x7 cm
Puderdosan med invändig gravyr samt stötskada i hörn