Oscar Reuterswärd 3 st
2019-12-23
717572
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (3) Abstrakta geometriska kompositioner, signerade samt numrerade 13/95, 47/75 resp. 76/150, bladmått ca 57x36 cm
Ej examinerade ur ram, ena (beige) med smärre veckskador