Oscar Reuterswärd litografi x2
2019-12-23
717560
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Abstrakta geometriska kompositioner, signerade samt numrerade 111/200 resp. 97x200, mått ca 68,5x45 resp. 65,5x44 cm
Ena oramad, ej examinerad ur ram