Vitrinskåp England 1900-tal
2019-12-26
717550
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VITRINSKÅP, 2-delat, England, 1900-talets senare del, glas med spröjs, 3 lådor i sarg, höjd ca 193, 140 x 45 cm
Slitage, märken