Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-12-23
717533
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben, otydligt signerad, olja på duk, 55x43 cm
Lös i ram