Golvlampa
2019-12-23
717503
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets slut, kupan ställbar, lackerad metall samt patinerad brons, höjd ca 142 cm
Funktionen garnteras ej, smärre slitage