Bengt Lindström
2019-12-27
717462
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkomposition, signerade Lindström, 18/200, färglitografier, bladmått ca 75x54 cm vardera
Oramade, 1 med fuktfläck/mindre kantskada