Niki Cash
2019-12-30
717441
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NIKI CASH (född 1973): (2) Två stycken prints, kompositioner, i olika färgställningar, signerade och numrerade, 19/60, bladmått ca 52x60 cm, oramade blad.