Peter Dahl tusch
Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): (6) Figurscener, signerade och daterad Peter Dahl -75, nedre höger hörn märkta 22/ 60/ 61/ 62/ 66/ 70, tusch och blyerts på papper, ca 41x33 cm, oramade
Hanteringsveck, smärre skador o fläckar
717369
2020-01-10