Carl Fagerlund "1477"
2020-01-05
717306
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, bordslampa, "1477", Orrefors, 1970-tal, signerad "RD", etikettmärkt, höjd ink sockel ca 45 cm (inkl skärmhållare 56 cm)
Bruksslitage med smärre nagg på fotring, ej funktionstestad