Carl Fredrik Reuterswärd
2019-12-28
717300
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Non-Violence", signerad litografi, E.A, Épreuve d´artiste, konstnärens exemplar, ca 20x27 cm
Oramat blad