Joakim Allgulander
2019-12-27
717221
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Unexpected emptiness", signerad Joakim Allgulander, 62/150, färglitografi, bladmått ca 59x38 cm