Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Insjölandskap, osignerad, olja på duk, 48x59 cm
Dubblerad
717188
2019-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här