A. Larionov oljemålning
2019-12-29
717156
| Klubbat belopp | 200 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
A. LARIONOV, stilleben med två kannor, signerad samt daterad -68, olja på duk, 48x68 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg