William Watting
Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
WILLIAM WATTING, bokhylla / bänk, Mikael Laursen, Århus 1950-60-tal, Danmark, teak och ek, höjd underdel ca 38 respektive överdel 156 cm, längd ca 215 cm, djup underdel ca 48 cm respektive överdel 22 cm
Skador, repor och märken
717126
2020-01-04