Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
PIM LINDAHL, "Klart grabben ska ha en ballong", färglitografi, signerad Pim, numrerad 4/150 samt daterad ´05, ca 36x11 cm
Ej examinerad ur ramen
717108
2019-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här