Taklampa
2019-12-22
717076
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Boréns, modell 3131, stomme i mässing samt glas, 1900-talets slut, diameter ca 40 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen