Peter Dahl litografi
2019-12-22
717043
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Primadonna", färglitografi, signerad Peter Dahl, numrerad 111/210 samt daterad a tergo 1987, 60x80 cm
Ej examinerad ur ram