Johannes Olsson olja
2019-12-27
717038
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, signerad och daterad Johannes O 1973, olja på pannå, ca 100x60 cm