Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-12-27
717036
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med i fornnordisk stil, otydligt signerat, olja på duk, ca 62x50 cm
Krackeleringar, mindre dukskador