Lackarbeten Kina
2019-12-28
717029
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLAR, FAT, 14 dlr., lackarbeten, Kina, 1900-tal, diameter ca 10-27 cm
PROVENIENS: Generalkonsul Richard Bagge
Flera delar med skador (större nagg, slitage, lagningar)